Головацького 23г

Інфекціоніст, гепатолог


Інфекціоніст, гепатолог


Інфекціоніст, гепатолог


Доц. Кіселик Ігор Олексійович – лікар-інфекціоніст, гепатолог. Має 30-річний досвід в лікуванні гепатитів всіх етіологій та будь-якої складності. На базі нашої клініки проводить медичне дослідження, що вважається золотим стандартом в діагностиці захворювань печінки – пункційна біопсія печінки під контролем УЗД. Ним проведено понад 1000 таких процедур.

Лікар УЗД


Стеців Тарас Романович – вважається одним з кращих лікарів УЗД в нашому регіоні. Досвід роботи понад 15 років. Проводить повне ультразвукове обстеження організму. Володіє широким спектром УЗД методик, таких як: УЗД органів черевної порожнини, судин, суглобів, молочних залоз, матки, простати, калитки і тд.

Дитячий алерголог та пульмонолог


Головин Роксолана Романівна – дитячий алерголог та пульмонолог. Більше 30 років допомагає дітям справитись з проявами алергії та вести повноцінний спосіб життя. Одною з перших почала застосовувати у своїй практиці алерген-специфічну імутотерапію (АСІТ) та має багатий досвід у веденні таких пацієнтів.

Анестезіолог, озонотерапевт


Черненко Павло Васильович – анестезіолог, озонотерапевт. Людина, яка привезла озонотерапію та метод мембранного плазмоферезу у Львів. Понад 20 років розвиває та удосконалює цей напрям в Україні. Проводить навчання лікарів. Терапія ефективна в лікуванні хронічної інфекції, сповільнює прогресування аутоімунних захворювань та виводить токсини з організму.